První kolo Školské futsalové ligy pro žáky 8. a 9.ročníků se konalo 21. 11. v Areálu Zdraví Velké Losiny. Turnaje se zúčastnila 4 družstva: ZŠ Velké Losiny, ZŠ Rýmařov, ZŠ Sluneční a žáci naší školy. První zápas jsme nastoupili proti favoritovi ZŠ Sluneční a prohráli 6:1. V druhém zápase proti Velkým Losinám (pozdějšímu vítězi celého turnaje) předvedli kluci výrazně lepší výkon, ale i tak to na výhru nestačilo, prohráli jsme rozdílem pouze jedné branky. Poslední zápas s Rýmařovem jsme remizovali a skončili tak spolu s Rýmařovem s jedním bodem na 4. místě v celkovém hodnocení turnaje. Po smolném dopoledni jsme využili volné hodinky při čekání na autobus a šli si spravit chuť do nedaleké pralinkárny :-).

Tentokrát za nás bojovali:

Antonín Seman, Matěj Unzeitig, Matyáš Ficnar, Lukáš Macek, Matěj Koutný, Michal Tomeček, Jakub Mazurka, David Štěpán, Štěpán Dostál a Lukáš Kopp. Díky, hoši.

David Jílek