Před podzimními prázdninami ve středu 25. října se u budovy školy uskutečnila velmi zdařilá akce „Dýňohraní“. Děti měly možnost soutěžit v zajímavých disciplínách inspirovaných blížícím se svátkem Halloween (anglický výraz pro předvečer dne všech svatých), za což je neminula ani sladká odměna a ti, kteří si přinesli vydlabanou dýni (výtvarně pojatou lampičku) se těšili na vyhlášení té nejkrásnější. Od školy pak všichni zúčastnění odcházeli s lampiónem k malínské sokolovně, kde je čekalo výtečné občerstvení, připravené členy Rady rodičů ZŠ, tombola a ohnivá show. Akci organizovaly paní vychovatelky školní družiny, s vydatnou pomocí šikovných osmaček, osmáků a knihárnou Nový Malín, za což jim patří velký dík.

Tak se nezapomeňte příští rok také přijít podívat.

Petra Vicencová