Milí přátelé a příznivci malínské základní školy,

letos uplyne 120 let od otevření naší nejstarší školní budovy. Při této příležitosti jsme se rozhodli uspořádat dvě zajímavé akce.

V pátek 21. června 2024 a to v 17:00 proběhne v malínské sokolovně slavnostní vystoupení našich žákyň, žáků i vyučujících. Uvidíte divadelní představení v podání dětí 1. stupně, zazní zpěv, hra na hudební nástroje a představí se i členky a členové školních kroužků aerobiku a street dance.

V sobota 22. června od 10:00 do 17:00 budou otevřeny všechny prostory naší základní školy. Pro návštěvníky jsou připraveny drobné výstavy historického i výtvarného rázu, ukázky z projektové výuky a další…

Pokud jste do malínské školy chodili, přijďte se podívat, co zůstalo stejné a co se změnilo. Rádi vás tu přivítáme a provedeme. Plakát ZDE

Mgr. Jana Švábová, ředitelka školy