Dobrý den vážení rodiče,
jako škola máme zájem poskytovat rodičům našich žáků, ale i zájemcům z řad veřejnosti, informace spojené s konkrétními tématy souvisejícími s modernizací škol a vzdělávacího systému.
Rádi bychom Vás tímto pozvali na besedu s tématem Adekvátně strávený čas s dítětem, která proběhne ve středu 16. 2. 2022 v 16:00 na naší základní škole, kde se Vám jako přednášející představí Mgr.  Petr Halama, lektor primární prevence a školní psycholog.
Uvědomujeme si, že úspěšnost vzdělávacího procesu je také závislá na podpoře dítěte v rodině. Jak by měl optimálně vypadat společně strávený čas s dítětem, aby měl co největší efekt na vzdělávání, nám jistě tento odborník rád prozradí. Předpokládaná délka besedy jsou 2 hodiny, místem konání je jazyková učebna 2. stupně, přízemí, vchod přes šatny 2. stupně.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu gabriela.jurcova@zsmalin.cz. Z důvodů omezení počtu účastníků prosíme o rezervaci předem na tomto emailu.
Těšíme se na Vaši účast.
S pozdravem Mgr. Gabriela Jurčová, metodik prevence