Dobrý den vážení rodiče,

jako škola máme zájem poskytovat rodičům našich žáků, ale i zájemcům z řad veřejnosti, informace spojené s konkrétními tématy souvisejícími s modernizací škol a vzdělávacího systému.
Rádi bychom Vás tímto pozvali na besedu s tématem “ Psychohygiena jako součást vzdělávacího procesu“, kde se Vám jako přednášející představí Mgr. Jolana Keprtová z Poradny zdraví v Šumperku. Uvědomujeme si tíživou aktuální situaci ve školách a rádi bychom tímto přispěli k možnosti vypořádat se s náročnými situacemi, jako je např. stres. Věříme, že najdete odpovědi na své otázky.

Beseda bude probíhat v jazykové učebně druhého stupně (přízemí) dne 7. 12. 2021 v 17 hod. Vcházejte, prosím, šatnami druhého stupně.

Zájemce prosím o potvrzení účasti (i třeba nezávazně). Stačí poslat email na adresu gabriela.jurcova@zsmalin.cz. Zde Vám také ráda zodpovím případné dotazy.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

S pozdravem Mgr. Gabriela Jurčová, metodik prevence.