Vážení rodiče,

vzhledem k současné epidemické situaci jsme přistoupili ke změně formy třídních schůzek. Uskuteční se ve středu 10. listopadu 2021 od 16:00 formou konzultací.

Od pátku 5. 11. 14:00 hodin do středy 10. 11. do 12:00 hodin budete mít možnost rezervovat si čas k osobnímu setkání s vybranými vyučujícími POMOCÍ SYSTÉMU EDUPAGE. Tamtéž také najdete podrobnosti k rezervaci.

Uvědomujeme si, že těch několik minut je pro Vás krátká doba, ale vzhledem k počtu žáků a nutnosti zabránit kumulaci lidí, se nám toto jeví jako nejvhodnější řešení. Prosím, abyste po dobu pobytu ve škole měli nasazen respirátor. Děkuji.

Je možné, že se na někoho z vás „nedostane“. V takovém případě, prosím kontaktujte vyučující emailem a domluvte si setkání či telefonický rozhovor na jinou dobu. Rádi Vám vyjdou vstříc. Děkuji za pochopení.

Mgr. Jana Švábová, ředitelka ZŠ a MŠ Nový Malín, příspěvková organizace